| Winners10 a întrebat:

Buna ziua. Imediat se fac 6 luni de cand sunt impreuna cu iubita mea si suntem foarte fericiti.
Doar ca uneori mai sunt momente de liniste sa zic asa, uneori nu prea avem subiecte de discutie, ati putea sa imi dati cateva idei de la ce am putea deschide un subiect de discutie?

Si inca o intrebare: din cand in cand as vrea sa mai fac cate un gest dragut ca sa vada ca tin la ea si ca imi pasa, am mai facut si pana acum, i-am mai dus cate un trandafir, cate un buchet de flori, cate o ciocolata... as mai putea face si altceva, mai aveti idei si de alte gesturi dragute prin care sa vada cat tin la ea? De mentionat ca nu locuim impreuna

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ar trebui sa puteti discuta despre absolut orice. Te poti lega de o stire, de un articol, de o carte citita, de un film vazut, despre ce locuri vreti sa vizitati, ce ati vrea sa faceti in vacanta, etc. Sunt o groaza de lucruri de care te poti lega. Arata-i ce ai mai vazut pe net, lucruri amuzante ori mai putin amuzante, intreab-o ce parere are si vorbiti pe subiect. Puteti sa depanati amintiri, puteti vorbi despre orice. Gesturile dragute daca ti le dam noi, nu ar mai fi dragute, pentru ca trebuie sa vina de la tine, sa simti ca vrei sa faci x lucru. Cel mai bine este sa nu te stresezi cu asta. Daca chiar simti ceva pentru ea, 100% simte acest lucru si fara sa ii dai ceva.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când nu ai subiecte de discuție, taci.

| Goete a răspuns:

Vorbiti despre nemurirea sufletului.
Lasa-i in cutia postala o scrisoare de dragoste.
Daruieste-i un apus de soare.

| anonimuIl a răspuns:

Discută cu ea ce o interesează.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Puteți intra pe TPU, citiți întrebările și comentați. La multe din ele, în special categoria Dragoste și Sex vă veți crăcăna de râs.