| Vezan_Catalin_1996 a întrebat:

Buna Ziua! imi place o fata pe care am cunoscuto de o luna si ceva pe facebook, cum pot afla daca si ea ma place? Mentionez ca locuim in orase diferite dar apropiate.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si daca o intrebi, ce se intampla?

| SkyPilot a răspuns:

Incearca sa va intalniti, nu poti cunoaste cu adevarat pe cineva pe net. Nu iti poti face o idee din cateva poze si ceea ce ati vorbit.
Ea poate sa iti spuna tie orice, poate sa fie in realitate o baba de 70 de ani si tu nu ai de unde sti acest lucru. Pentru o relatie trebuie neaparat sa va vedeti in persoana. Daca va placeti continuati, daca nu, va pierdeti vremea!

| Ioana803 a răspuns:

Propune-i sa va intalniti...sa va cunoasteti mai bine.
Poate asa se infiripa cevahappy

| Vezan_Catalin_1996 explică:

Imi este frica ca daca ii spun nu mai vrea sa vorbeasca cu mine, poate crede ca doar pentru asta vorbesc cu ea!