| ion2015 a întrebat:

Este bine sa ii dau un trandafir unei fete care o simpatizez si am cunoscuto de o luna jumate?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde cum a decurs aceasta perioada temporala. Daca va simtiti relaxati unul in preajma celuilalt si se observa simpatie reciproca eu spun ca e bine. Trebuie sa iti dai seama oarecum daca fata ar aprecia acest lucru. Sunt si fete care urasc sa primeasca flori. Eu spun ca ar trebui sa faci acest gest. Poate ajuta mult. Succes!

| JeSa a răspuns:

Desigur. Şi, ţine cont că, în general a oferi cuiva ceva, ţine de bun simţ, şi nu numai... Pentru asta, te felicit, eşti de admirathappy
Succes!

| anka a răspuns:

Ai sa cresti in ochii ei. Succes!

| cornel a răspuns:

Da normalhappy

| georgegs a răspuns:

Neah.eu.i-am.dat.un.trandafir.rosu.
lu.una.si.nici.nu.m-a.bagat.in.seamalaughingrolling on the floor)
nici.macar.un.multumesclaughing)

| gabrielgypps a răspuns:

Prietene, femeilor le place sa primeasca flori cu orice ocazie...
ai grija la felul cum te comporti si cand le dai, trebuie sa fi zambitor si bine dispus, iar daca incerca sa refuze, gen nu trebuia, nu era cazul. sa te scoti cu ceva glumite. florile i=ti aduc intotdeauna bonusuri in a cucerii o fata insa cu o floare nu se face primavara.se pare ca pana la urma nu esti chiar asa de bad boy.

| madaluhsha a răspuns:

Buna.
eu sunt fata si cred ca ar fi ff. dragut si fata aceea ar trebui sa aprecieze ff. mult gestul tau. Eu zic sa-i dai un trandafir alb/rosu. Succes in viatawinking

| MiSskAt-xx a răspuns:

Da, de ce nu?batting eyelashes
Cred ca ar aprecia gestul tau love struck
Ar fi foarte frumos din partea tabatting eyelashes

Succes :]!

| Cleona a răspuns:

Da, e chiar o idee buna! sunt sigura ca ii v-a placea mult(sa ii iei un trandafir rosu inchis daca poti, ai incredere)

Noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e bine. dar sa alegi o culoare adecvata sentimentelor tale pentru ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pui o intrebare ca asta probabil ai vreo 10 ani, deci nu ai bani sa cumperi un trandafir, asa ca nu, nu e bine happy

| Deyuu a răspuns:

Eu una cred ca ar fi bine pentru ca orice fata ar fi fericita sa primeasca un trandafir de la un baiat
Si. in plus vei afla daca si ea te simpatizeaza