| Alex1994zzz a întrebat:

..
nici nu stiu cum sa incep... La 25 de ani este normal sa ai un penis de 14-cm sunt ceva solutii de a mai creste? ????

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, cu jess extender. Vezi in Youtube

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tragi de el, mai chemi 1-2 vecini

| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea penisului tau ca lungime, se incadreaza in intervalul cuprins intre 14-16 cm, care conform statisticilor existente dar si pe baza parerilor si a aprecierilor emise de majoritatea femeilor reprezinta un penis competitiv in cazul a 7-8 femei din 10. Sanatate!

| SG1995 a răspuns:

Complet normal.

| Plato a răspuns:

Nu e mic, e foarte normal. Media in România este de 12-14cm, deci esti bine, oricum e complet irelevant.
Nu, nu exista solutii de a mai creste, doar operația, dar nu merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și acum o vrei până la crac?

| Maia55 a răspuns:

E ok. Ce atatea întrebări despre lungime? Crezi ca o sa vina vreo fata sa ți-o măsoare? Îți spun eu ca nu. Hai sa ne apreciem asa cum suntem. Majoritatea fetelor nu sunt interesate de mărimea penisului, ci te felul în care le tratați în pat.

| teli92 a răspuns:

Pai da este normal. Este mai rau daca o ai mai mare ca te deranjeaza, pe mine la 19-20 cm ma deranjeaza cand este in erectie