| AlexandruMarin334 a întrebat:

Salut, am 16 ani si am un penis de 13 cm este normal? Mai creste? Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Abia ai 16 ani. De ce toti de varsta ta vreti sa fiti mari in penis? Nu creste si inteligenta. Experienta pe care nu ai, contează, nu marimea.

| sierra1 a răspuns:

Toate mai cresc la vârsta asta de la degetele de la picioare până sus, la minte

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2. Nu.

| blairelovesmusic a răspuns:

Da, este normal. Va mai creste.

| nonepasa a răspuns:

Mai baiete, eu la varsta ta il aveam de 20 ( nu ca mi as masura o ciudatule ) plus ca sora mea vitrega are gaura de 13 cm, fraiere. pace in lume

| Petre1987 a răspuns:

13 cm e o marime normala, nu iti face griji. Mai mult conteaza sa stii cum sa il folosesti.

| tortilă a răspuns:

E posibil sa mai creasca pana pe la 18 ani, dar nu o sa fie o diferenta prea mare.