| Dragosgan a întrebat:

Deci a inceput sa imi creasca par pe penis, stiu ca e normal dar incep sa imi produca nervi, chiar si dupa ce ma spal acolo mai miroase urat si e destul de mare si ma enerveaza.Deci cu ce sa il tai de acolo, merge si cu o foarfeca macar putin sa il mai tai?

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Taie-l tu ca in 6 luni,impletesti cosite!
Lasa-l in pace,e fiziologic!
Mama natura stie ce face, mai bine ca tine.
Si, spala-te cu sapun antibacterial!

| MMihai a răspuns:

Când te mai speli pe acolo, nu mai folosii pentru spălare, un lichid galben, ci apă curată și săpun!

| pink10 a răspuns:

Pai te poti rade, sau mai poti "tunde" din el big grin
Iubitul meu se rade big grin

| glamour a răspuns:

Daca spui ca miroase urat chiar si dupa ce te speli poate esti bolnav, nu ar strica sa te vada un medic.

| LeuTz a răspuns:

Taie un pic cu foarfeca si dupa da cu bicu happy

| nicaruaga a răspuns:

Lasal acolo, nu risca, daca tai parul, firele alea o sa sangere, si o sa ai hemoragie pana o sa mori, nu risca, eventual mai strangel si tu, fai o freza, sau impletestel in coditie, si parfumeazal ca sa nu miroase urat. eventual poti sa il vopsesti, cu vopselele din astea noi, s-ar putea sa scapi de problema mirosuluiwinking

| BoBBy a răspuns:

Dai cu flexu

| FreddieMercury a răspuns:

O intrebare putin mai gretoasa ca asta nu puteai sa pui? Gretosule. laughing

| BadLuckBryan a răspuns:

Cu drujba!peace sign

| Malphas a răspuns:

laughing Cred că o să râd până mâine seară de răspunsurile astea laughinglaughing. Deci încearcă--laughing. încearcă o cremă depilatoare pentru piele sensibilă laughing. Se găsesc mai peste tot, vezi într-o farmacie cremă Veet pentru axilă şi linia bikinilor. E uşor de folosit, nu doare, doar că mirose cam urât. Însă dacă te speli imediat după, nu mai ai nimic. Pur şi simplu aplici un strat de cremă pe... ce te deranjează, aştepţi câteva minute, nu mai mult de 10, şi apoi dai uşor părul jos cu spatula, pe care o primeşti în cutie cu crema. Apoi te speli, eventual dai cu o crema hidratantă să nu te iriţi. Baftă!

| aumih16 a răspuns:

laughing

| denisTiky a răspuns:

Dai cu masina de tuns iarba ((= sigur merge doar ca s-ar putea sa ramai fara... Fara instrument. Funda?

| NazZisStUu a răspuns:

Cu Bic-ul

| AnZac a răspuns:

Am avut aceeasi problema. dupa ce am folosit. autogenul. totul s-a remediat.happy

| AnZac a răspuns:

Pai. miroase pentru ca ai conducta de apa legata la canalizare si incearca sa-i tai cu masina de tuns si sa iti dai cu putina pudra de talc!