| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua

Nu înțeleg, am vorbit cu o fată pe Snapchat, fata sta la vreo 4 km de orașul unde stau eu, și am întrebato dacă are iubit și ea mi-a spus că nu are, și ea mi-a zis dacă am și eu i-am spus că nu am, fata a reacționat frumos cu mine prin mesaje, a zis să îi trimit poză cu mine și i-am trimit și a spus că sunt drăguț, si ea mi-a trimis cu ea și este super drăguță, dar a intervenit o mică problemă, ea ma întrebat ce înălțime am și eu i-am spus că am 1, 71 și după ma șters de la urmăritori de pe Snapchat și nu îi mai pot scrie doar dacă îmi da adăugare înapoi, în general pot să îi scriu dar nu mai îmi poate vedea mesajele.

Nu înțeleg cu ce am greșit în privința asta?

De ce fetele sunt așa în ziua de astăzi, nu știu să aprecieze nu știu să respecte, și multe altele.

De ce?

Doar eu am chinionul asta crying

Acum două săptămâni am văzuto pe o fata de care îmi placea mult și voiam să îi cer instagramul sau numărul de telefon sa vorbim pe whatsapp, și până la urmă să vezi era cu un băiat de mână.

Din ce vad pe mine nici una nu ma apreciaza pentru ceea ce sunt.

Mulțumesc

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În acest caz, fă așa, să te aprecieze pentru ceea ce nu ești.

| LordCristobal a răspuns:

Salut,eu zic că e mai bine că e mai bine că ai scăpat de fata aia,e proasta rău de tot,macar putea să îți zică într-un mod civilizat că nu îi plac băieții inalti.
Dar așa te-a blocat ca pe ultimul om, gest de o penibilitate crasă.
Tu nu greșești cu nimic și să nu te schimbi ca persoana că multe fete din ziua de azi au pretenții penibile.
Multe fete nu știu să respecte băieți buni ca tine deoarece au fumuri in cap doar atunci când o să de-a de un băiat care o să își bată joc de ele o să învețe să aprecieze un băiat bun și respectuos.
Sa nu îți pară rău de fata aia de pe Snap, chiar daca erai mai înalt nu era o fata buna pentru tine, s-ar fi folosit de tine in alte chestii.
Și oricum nu îți face griji că nu o sa ai prietena, o să se găsească și o fata buna pentru tine, are balta peste pentru toată lumea.

| LordCristobal a răspuns:

Nu as putea zice că ai ghinion, poate într-un fel ai noroc că nu o sa te incurci cu orice nebuna.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Jamal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai căuta pe internet fete sau femei că nu vei găsi cu înălțimea ta.

| vodami92 a răspuns:

Mai incearca! dar ar fi bine in viata reala! si nu pe internet! ca nu ai sa gasesti ceea ce cauti deja!