| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! Prietena mea este in perioada fertilă, joi va fi la ovulatie. Mi-a facut oral, am ejaculat pe corp si dupa mi-am facut dus, dar nu mai stiu sigur daca m-am spalat pe maini, in dus imi aduc aminte sa ma fi spalat, dar nu sunt 100% sigur. Dupa asta i-am făcut fingering si a avut orgasm. Exista sansa de a ramane insarcinata?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Oare cum ai putut face dus fara sa te speli si pe maini? Explica mai detailat. că m-ai facut curios.

| Purec a răspuns:

Nici nu imi dau seama daca intrebi la misto sau tu chiar esti ingrijorat. Tu chiar crezi ca se poate ramane insarcinata in acest fel?

| Sofer a răspuns:

Evident ca în timpul dusului îți folosesti și mâinile sa te speli. Ceea ce rezulta ca erai spălat pe mâini și ca fata nu a rămas gravidă.

| Floridori a răspuns:

Daca e asa, inseamna ca ai reusit imposibilul: sa faci dus fara sa te speli pe maini. big grin
Sau poate aveai manusi chirurgicale.Atunci s-ar explica.