| DragosRobert17 a întrebat:

Revin din nou cu o întrebare.

Am 17 și am o problemă, pe care știu cum să o rezolv.

Până la această vârstă nu am reușit să ejaculez vreo data. Am încercat o mulțime de metode. Trebuie să menționez că nu am avut nici un contact sexual până acum.

Încerc să mă masturbez. ajung uneori și la 40 de minute, dar în zadar.

Nu știu dacă e ceva medical sau psihic.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la UROLOGIE sa ai o consultatie cu un medic urolog, pentru ca nu-i chiar nromal sa nu poti ejacula la 17 ani.

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Greu de spus.
Cauta vreo verisoara, sau matusa sexy, la care sa le explici ca ai o problema, si poate noutatea si intensitatea situatiei noi sa te faca sa poti ejacula!
Daca te va mangaia jos manual sau si oral - ai mare grija la igiena! - ai mari sanse sa.
Sau poate reusesti sa iti faci o prietena si sa faci cu ea Petting, si te va termina ea.
Dar nu te mai masturba atat de mult timp! Si mai rar!
Daca nici asa nu reusesti, va trebui sa mergi la medicul urolog/androlog.
Curaj si success!

| mihai69 a răspuns:

Pune pe cineva să-ți facă o felație.

| Emilian65 a răspuns:

Da, ai o problema serioasa. Consulta un medic endocrinolog care iti va face analize amanuntite si care iti va da un trstament care iti va rezolva problema.

| Donsavas a răspuns:

Dacă e ceva pe plan Psihic, tot medical este.
Mergi la un endocrinolog, pentru analize!

| Gofigi a răspuns:

Poate nu ai sperma

| Anca32 a răspuns:

Cu siguranță este o problema medicala de preferat este sa te duci la un medic el îți va face niște analize amănunțite și îți va da un tratament. Sanatate