| Al3xx_8505 a întrebat:

Buna ziua/Salut/Buna!
As vrea sa-mi cumpar un parfum, dar vreau sa se potriveasca cu imbracamintea pe care o port, eu de obicei ma imbrac simi-sport(adidasi, geaca, tricou, caciula- sunt adidas sau nike)blugi. Dupa parerea vostra ce parfum mi se potriveste? vreau sa le placa si la fete(pentru asta il cumpar).
Multumesc

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cool Water de la Davidoff.
Pi de la Givenchy.
AQVA pour Homme Marine de la Bvlgari
Eau Sauvage Eau de Toilette de Christian Dior
Acqua di Gio de Armani

7 răspunsuri:
| escroaca a răspuns:

Boss.

| piktor a răspuns:

Incearca cu șprei thinking
oricum, am un parfum de la S8 care miroase tare bine. nu ma intreba cums e numeste ca nu stiu, si nici nu`mi pasa laughing

| FanMJJ a răspuns:

Adidas

| melena a răspuns:

Cred ca malizia, sau treselle e cel mai potrivit. Te asigur.

| andrei444 a răspuns:

Salut incearca ceva care sati placa tie, depinde si de buget, la fete le plac parfumurile tari de fel, succes la fete.

| outletadidas a răspuns:

Sunt mai multe parfumuri cu caracter si care depinde mult de gustul personal, dar cred ca pe toate le bate "1 Milion" de la Paco Rabanne! www.outletadidas.ro

| Al3xx_8505 explică:

Bugetu nu conteaza, alte pareri.