| comansorin a întrebat:

Am o mare problema, la scoala nu stiu cu ce sa ma imbrac, de obicei ma imbrac in niste blugi, o bluza mov, mai sport si o geaca de trening si imi dau seama si singur ca nu sunt bine imbracat, si acum fiind cald mi-am cumparat o camasa in carouri cu un tricou alb si le port cu blugi, as vrea sa-mi sugerati o tinuta care sa nu prea scoata in evidenta greutatea pe care o am! Adica 60kg la 160cm la 14ani! Ceva mai la moda ca sa zic asa si stiu ca peste 50% dintre cei care vor raspunde la aceasta intrebare vor fi fete, pentru ca nu-i asa? Fetele se pricep cel mai bine la modeling!

Răspuns Câştigător
| titistefan98 a răspuns:

Iti dau un sfat bun parerea mea chiar daca nu sunt fatawinking. imbracata cu un alt tricou daca sa zicem nu esti tare grasut ia unul mai mulat cu cv pe el, daca esti mai plinut cv mai larg putin. o pereche de blugi sa zicem culoare mai inchisa sa nu fie largi ci mulati dar nu foarte mult. o pereche de papuci la moda si cu limba cv mai mare stii cred la ce te referi si blugii pune-i dupa ea.parerea mea sper ca te-am ajutat bftwinking

1 răspuns: