| comansorin a întrebat:

Am o mare problema, la scoala nu stiu cu ce sa ma imbrac, de obicei ma imbrac in niste blugi, o bluza mov, mai sport si o geaca de trening si imi dau seama si singur ca nu sunt bine imbracat, si acum fiind cald mi-am cumparat o camasa in carouri cu un tricou alb si le port cu blugi, as vrea sa-mi sugerati o tinuta care sa nu prea scoata in evidenta greutatea pe care o am! Adica 60kg la 160cm la 14ani! Ceva mai la moda ca sa zic asa si stiu ca peste 50% dintre cei care vor raspunde la aceasta intrebare vor fi fete, pentru ca nu-i asa? Fetele se pricep cel mai bine la modeling! Cel mai bun raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Buna... pai in primul rand depinde de ce fel de blugi sunt sad si nu poti sa porti numai o pereche de pantaloni. obs ca esti inalt poate ti-ar sta bine cu pantaloni cu turul lasat orice culoare, tricoul alb si un sacou gri.nu stiu ce alceva sa-ti mai spun pentru ca o tinuta nu poate fi facuta doar cu o singura pereche de blugi o camasa si un tricousad te descurci tu cumva sau intra pe site-uri pentru barbati si orienteazate ce se poarta si ce nu. sper ca am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| Tynnna a răspuns:

Http://www.fiicustil.ro/carte/ am gasit-o intamplator...imi place marturia omului, la inceput si sunt si cateva poze pe acolo. :D