| user123456789 a întrebat:

Scuze pentru ca am postat la aceasta categorie, stiu ca nu are nicio legatura cu subiectul intrebarii dar aici se raspunde fast.
Intrebarea mea este :

Daca eu am intrat la liceu (in clasa a IX-a ) si eu am picat cu cativa colegi din gimnaziu (dar eu fiind la alt/a profil/sectie) sunt in aceeasi clasa cu ei? De exemplu eu sunt la profilul x celalalt la y nu sunt in aceeasi clasa cu el pentru ca nu suntem la aceeasi sectie asa-i?
Ms.

4 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Da, asa e happy.

| LiVeeee a răspuns:

Da,fiecare profil cu clasa lui

| teateutza a răspuns:

Nu sunteti in aceeasi clasa

| UTB a răspuns:

Nu ma laughing stiinte sociale tu el mate info nu e aceeasi clasa happy clase diferite profi diferiti