| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi va rog, daca pot ramane insarcinata,prietenul meu ma masturbat dar eu ii puneam mana pe penisul lui,dar el nu a ejaculat in seara aceia,apoi eu am pus mana pe vaginul meu,si ma tem sa nu patruns vreun spermatazoid de pe mana mea, prin faptul ca la el pe penis era lichid seminal, si s-a lipit de mana mea, si eu apoi am pus mana la vagin, deci am sanse sa fiu gravida?

35 răspunsuri:
| jackk a răspuns (pentru bursuc001):

Buna,iarasi eu, cu burta mam comvins ca e de la minkare ma durea, dar azi mi s-a umflat sinul stang si ma doare, e cu mult mai mare ca cel drept, acel drept ma doare dar putin, asa ceva nu am mai avut, am 16 ani, ce poate sa fie? e legat asta de sarcina? adica nu cumva pot fi insarcinata?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru jackk):

Te stresezi degeaba, NU e vorba de nici o sarcină!

Iar cu "umflarea" sânului stâng - ţi se pare; de obicei există o asimetrie între sânii fetelor ( unul e mai mare decât celălalt ) - asta este şi în cazul tău ( NU s-a "umflat" faţă de cum era înainte, dar eşti stresată de frica unei sarcini )!

Iar durerile sânilor ( chiar dacă stângul ţi se pare că te doare mai tare, poate e "puţin" mai sensibil decât dreptul ) pot reprezenta simptome premenstruale - asta înseamnă că în câteva zile trebuie să-ţi vină menstruaţia ( în maxim o săptămână )!

Deci stai LINIŞTITĂ, că nu-i nici o "problemă"!

| jackk a răspuns (pentru bursuc001):

Mersi mulllt pup

| okyokyhsf a răspuns:

Au trecut cam 2 ani, ai un copil rezultat din ceea ce ai facut atunci?(curiozitate)

| Utilizatornew25 a răspuns (pentru bursuc001):

Buna, la sâni exista asimetrie dar si inegalitate! Adică sânii de asta sunt unul mai sus si unul mai jos din cauza asimetriei, iar din cauza geneticii pentru ca așa se definitivează, unul e mai lung, altul mai scurt! nu asimetria ii face unul mai lung (pronunțat) si unul mai scurt, ci genetica!