| Miriamm a întrebat:

Buna tuturor.Va rog din suflet sa ma ajutati pentru ca sunt disperata.Pe 27 decembrie, am avut contact sexual cu prietenul meu.Cand a pus pana pe penisul lui avea lichid seminal si atunci dupa, s.ar putea sa imi fi pus mine mana pe vagin. Dupa care si. a pus un prezervativ si m. a "frecat"cu penisul lui.Mentionez faptul ca el nu si. a dat drumul deloc si ca eu sunt virgina.Pe 30 cemebrie mi-a venit menstruatia, dar ma gandesc ca pot fi insarcinata... mi-e foarte, foarte frica.Va rog sa imi spuneti cand a fost periodata fertila la mine, va rog mult, desi luna noiembrie am avut pentruatia pe 2.si va rog sa imi mai spuneti daca sunt sanse sa raman insarcinata.Va multumesc aticipat tuturor.
p. s. PENETRAREA NU A AVUT LOC DELOC, NICI CU DEGETUL, NICI CU PENISUL, IAR EL NU SI. A DAT DRMUL...

1 răspuns:
| HendrixKafkaLOVE a răspuns:

Bună. Sunt șanse, puține, dar sunt! Nu am cum să știu când ai avut tu perioada fertilă, dar dacă ți-a venit ciclul ai scăpat! Dacă încă nu ești sigură, fă-ți un test de sarcină! Te duci la farmacie și ceri unul sau dacă vrei să-l sperii pe iubitul tău ca data viitoare să aibă grijă, trimite-l pe el!
Noroc. Peace!