| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si am 1 an si 3 luni de cand am o relatie frumoasa cu o fata. De vreo 6 luni in coace am inceput sa discutam despre sex si de abia eri a facut iubita mea primul pas. Dar problema este alta. Am dezbracato pana la jumatate, si cand am ajuns la pantaloni mi-a spus ca nu este pregatita. Cand am auzit asta, am inceput sa o mangai si i-am tinut o predica de cam 5 minute, din care a inteles ca este timpul, si am trecut si mai jos. Am dezbracato, era cum a facut-o mama ei. Eu cum sunt mai grijuliu, si nu vreau sa se intample nimic cu iubita mea, si nu vreau sa suporte nici o durere, m-am chinuit cam 10 minute sa o penetrez, dar cand vedeam ca o doare o lasam, si incercam din nou. Dupa vreo 10 minute in care nu am putut face nimic din cauza ca sunt prea grijuliu, m-am enervat si tremuram tot, dupa care am observat ca mi s-a inmuiat si sa micsorat, ea spunandu-mi sa ne imbracam ca incercam alta data. Sa va spun ca am folosit un prezervativ Durex Performa. Eu am mai avut un contact sexual cu o fata care nu mai era virgina acum vreo 8 luni dar nu am patit asa. Ei bine, poate ca nu tineam la ea si nu am avut asa mare grija. Si inca ceva, eu am 16 ani si iubita mea are 15 ani! Nu vreau sa imi spuneti ca suntem mici si chestii din astea. Eu v-am cerut niste sfaturi ce sa fac si cum sa fac. Va multumesc si astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Maditzaa16 a răspuns:

Eu iti spun ca daca voi chiar va simtiti pregatiti trebuie sa o penetrezi normal ca pe orice alta fata dar cum virgina nu poate sa suporte durerea de prima data. Data viitoare cand incercati incearca si tu cu grija si intai o exciti sa simta si ea placere... Faptu`ca ai mentionat si ca nu esti virgin e bine,aici e nevoie si de unul din voi cu experienta. Incearca, fa-o sa se simta bine si apoi incearca iar dar nu o stresa, daca o doare intelege si tu e normal! Sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Sa o mai lasi un timphappy.
Cand o sa fie pregatita, atunci sa o faceti.
Si folositi si voi lubrifiant...

| AnnaS98 a răspuns:

Pai... a durut'o pentru ca era virgina. oricum doare destul de rau prima data, lubrifiaza calumea zona, sa alunecewinking si fii grijuliu in continuare, asteapta momentul potrivit, etc. bafta! funda?

| MuñequitaLoka a răspuns:

Mmm din cate am inteles eu de aici tu ti-ai inselat prietena? :/

oricum nu o forta...asteapta momentul potrivit. nu e chestia ca sunteti prea mici, dar poate nu sunteti pregatiti. nu stiu incercati cate putin.

| ioanadanny a răspuns:

In primul rand iti zic ca urat din partea ta ca ti-ai inselat iubitabig grin... sfatul: ai rabdare ca atunci totul va fi binewinkingia-o incet si usor

| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Exact asta iti voi spune sunteti mici... de ce nu puteti sa mai asteptati?
e prea devreme crede-ma...
bafta

| anonim0095 a răspuns:

Si din ce cauza s-a inmuiat? Asta ma gandesc. Oare din cauza nervilor? Si normal ca o sa am grija cu ea in continuare si o sa fiu bland cu ea.

| anonim0095 a răspuns:

Si da, suntem pregatiti! Am stat de vorba cu ea aseara si din cate am vazut este schimbata total, imi spune ca ma iubeste si multe altele cum nu prea facea inainte de pasul acesta.

| Bombardieru1997 a răspuns:

Pai ce sa-i faci mai incercati alta data.