| INeedOSIRIS a întrebat:

Buna ziua TPU, am o intrebare.De putin timp vorbesc cu o tipa, si m-am dat la ea, am vorbit cu ea pe mess si alte chestii. La scoala stau toata ziua cu ea, pe mess imi spune ca " te iubesc " si mi-a spus ca sunt singurul baiat la care se uita sau ceva de genul. Cand i-am spus pe mess ca-mi place de ea, a pus " >:" " dar nu stiu ce sa zic?! La scoala cand am vazut-o, a venit la o colega si tot se uita la mine si s-a bagat in seama cu mine. La scoala stam in fiecare pauza impreuna si ne tinem de mana si ne luam in brate, oare ii place de mine?!

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Daca va tineti de mana, va luati in brate... poate!
Dar nu avem de unde sa stim ce gandeste ea, poate doar sa presupunemlaughing

| WhiteWolf7 a răspuns:

Urat asa.ori te place cu adevarat, ori vrea doar sa se distreze, oricum ar fi incearca-ti norocul, dar nu-ti deschide sufletul complet si deodata in fata ei. NICIODATA, asculta la mine, mi-am luat-o in barba ca ultimu prostalau si am suferit ca dracu.Ma rog, vezi tu cum evolueaza lucrurile cu timpul.Si nu trebuie sa fii rece fata de ea, pur si simplu sunt lucruri pe care nu trebuie sa le spui o vreme, si nu te atasa prea tare din prima. Daca o placi spune-i. Dar nu ceva de genu'" Te plac'. Spuneio mai poetic. Si bafta, ca o sa ai nevoie, chiar daca te place, chiar daca vrea doar sa se "joace".

| Azµre a răspuns:

Tu ce crezi? Invit-o odată la suc! Fata așteaptă să o scoți afară să vorbiți decât voi doi!

| TreiSurori a răspuns:

Lol...normal ca ii place de tine sau vrea doar un partener de "joaca".
urasc fetele care spun te iubesc din prima, niciodata sa nu le crezi.
cred ca aveti sub 16 ani amandoi.

| Raiiiisa a răspuns:

Oare tu nu simti asta?
Daca aproprierile dintre voi sunt asa cum ne-ai spus tu, eu zic ca placerea este reciproca..problema este ca tu nu esti capabil de a-ti da seama daca ea te place cu adevarat sau ceva mai mult sau este doar un joculet. Vorbeste cu ea si lamuriti problema, poate asa o sa te convingi si tu singur:*

| AnneMarie78 a răspuns:

Cati ani aveti? ...Depinde si de asta...pai parerea mea este ca te placehappy

| Z6 a răspuns:

OARE?rolling on the floor