| Miha a întrebat:

Buna Ziua TPU! Am o noua intrebare si o noua fundita de dat.Deci s-a zicem ca mi-a cazut telefonul in foc l-am scos cat de repede dar s-a topit, focul nu a ajuns si inspatele telefonului(nu au fost urme) dar cartela numai merge in niciun telefon! Ce as putea face? As putea totusi sa salvez numarul? Este urgent!( scuzati categoria.)

4 răspunsuri:
| s3xy0girl20 a răspuns:

Pai daca nu mai merge cartela ia-ti alta si gatabig grin

| Miha explică:

Problema rezolvata imi pot lua de la Vodafone cartela cu acelasi numarwinking Va multumescwinking

| Puppetzz a răspuns:

Salut

Sunt de acord cu bubu happy
Poti merge la orice reprezentanta si poti cere o cartela noua pe acelasi numar ...nu conteaza daca ai cartela sau abonament.

Succes happy

| Gabi1335 a răspuns:

Numarul nu asta e iti iei alta cartela si numarulu nu il mai poti recupera