| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua TPU.
Am și eu o framantare.
Intr-o zi am intrat in camera părinților si am văzut un aparat de masaj crezând ca e jucarie sexuala și le-am spus părinților.
Iar de atunci ma simt asa naspa fata de ei încât nu-mi vine sa mai traiesc.
Sunt stresat maxim fiind si la școala de politie.
Ce pot face?

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce ai gasit, un sirag de bile...si ti-au spus ca-i aparat de masaj? Nu-i aparat de masaj! laughing

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ce face. Uita ce ai gasit in camera parintilor tai.

| Catrice a răspuns:

Mama,fix acu am văzut pe yt o reclama veche unde una își scapă... aparatul de masaj pe strada și o bătrânică striga după ea ca și-o scăpat umbrela. Asa și tu.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaWTS a răspuns:

Păi stai puțin. Și dacă era jucărie sexuală, îi trăgeai la răspundere pentru asta? laughing
Acum, cine e de vină că tu îți bagi nasul unde nu e treaba ta? Pe bune.
Nu prea ai ce face. Las-o să curgă așa până se uită.
Că dacă încerci să te scuzi în vreun fel și mai aduci iar vorba, mai rău faci.

| Iunicu a răspuns:

Hai că le-ai dat idei părinților.
Un vibrator poate fi folosit pentru masaj la fel cum și un aparat de masaj poate deveni o jucărie erotică.
Spune-i tatălui tău: "Prietene, încearcă să masezi și clitorisul cu ăla, mama va fi încântată!"
Și dă-i cu ochiul, complice!

| Design2021 a răspuns:

Nu trebuie sa te simti prost din cauza asta, pana la urma toata lumea face dragoste cu jucarii sau fara, nu este o tragedie.

In Romania chestiile astea inca sun taboo, jucariile sexulale nu sunt ceva demonic sau ceva ciudat despre care nu ar trebui sa vorbim.

Treci peste, daca ai pati la fel cu copii tai cum ai proceda.