| Azµre a întrebat:

Bună Ziua TPU!
Pentru că văd zilnic întrebări, răspunsuri, care mai de care la această categorie, aș dori să vă pun câteva întrebări și aș vrea să răspundeți în ordine și sincer la fiecare dintre ele.
1)Ce părere aveți despre începerea vieții sexuale mai devreme de 18 ani? Dar peste?
2)Ce fel de tipuri de sex vă face cu ochiul, sau mai bine zis care ați prefera sau ați vrea să încercați? (Vaginal, Anal, Oral)
3)Ce înseamnă pentru voi o relație? Pe ce se bazează? Caracteristici?
4)Vreți sex într-o relație oarecare? una serioasă? sau trecătuoare? și de ce?

Vă mulțumesc pentru atenția acordată.

61 răspunsuri:
| RedDeath a răspuns:

1) Despinde de ambii parteneri. E normal atat inainte, cat si dupa, in functie de parteneri.

3) O relatie inseamna ca fi cu cineva si sa stii ca nu o sa ai probleme cu el, ci ma idegraba sa stii ca il t in frau si sub stapanire
4) Tarfele vor sex intr.o relatie oarecare, cele care merg pe alte valori si nu sunt catele in calduri, nu vor sex intr.o relatie oarecare.

Depinde de la om la om si de situatie. Nu e nimic particular, fara a avea efectiv o situatie cu toate datele in fata.