| Da5689 a întrebat:

Fetele dupa cat timp de relatie face oral/anal? Si de ce prefera sa faca oral/anal si fara vaginal? Fac un mic sondaj, rog fetele sa raspunda in special.

11 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Nu pot sa ma pronunt, sa iti zic cu exactitate. Sunt fete de toate tipurile.
Care fac dupa cateva luni, un an sau care fac intr-un boschet cu un prezervativ in loc de punga laughing
Deci nu cred ca exista un raspuns concret la aceasta intrebare

| 90210 a răspuns:

Eu am inceput invers. Fiind virgina si neavand experienta in sex oral n-am intrat pe teritoriul ala laughing M-am culcat cu iubitul meu dupa exact 2 luni de relatie. Am incercat oral dupa vreo 4-5 luni de relatie. Anal nu vreau sa fac niciodata. Sunt diferite fete... unele spun ca sunt okay cu sexul oral pentru ca practic raman virgine...

| Da5689 explică (pentru 90210):

Pai da, fac anal si oral si asa nu are cine sa isi dea seama.

| Emanuela23 a răspuns:

Chestia asta am facut-o dupa aproape 1 an de relatie

| Da5689 explică (pentru Emanuela23):

Oral sau anal?

| Emanuela23 a răspuns (pentru Da5689):

Anal nu am facut niciodata si nici nu vreaulaughing
Oral.big grin

| Da5689 explică (pentru Emanuela23):

La oral a ejaculat in gura? Se poate sa inghiti sperma, cum a fost placerea mai mare?

| Yurisa a răspuns (pentru Da5689):

Daca crezi ca sa inghiti chestia aia e placere ar trebui sa iti reconsideri opinia generala despre anumite lucruri
lol

| Da5689 explică (pentru Yurisa):

Am vrut sa spun daca a fost placerea mai mare pentru barbat.

| Yurisa a răspuns (pentru Da5689):

Placerea e mai mare ca nu stai sa cureti dupa, cred!

| Emanuela23 a răspuns (pentru Da5689):

Nuu,nu in gura.