| Florin_7217 a întrebat:

Buna ziua TPU.Sunt si eu intr-o dilema.am primit un comentariu pe facebook la o poza in care ma prefaceam ca ridic o stanca.Comentariul era asa"puteai sa o ridici si pe prietena ta ca e ceva echivalent!". Comentariul era scris de un prost care face sala in acealasi loc unde ma antrenez si eu.Prietena mea a vazut acest comentariu si s-a suparat oribil pe mine a inceput sa ma jigneasca sa insinueze ca eu sunt prieten cu respectivu ca nu-i iau apararea.am vorbit cu respectivu pe facebook si i-am zis ca e nesimtit si el si-a cerut scuze prietenei mele.acum ea e tot suparata pe mine si tot imi vorbeste urat. ce sa fac?

1 răspuns:
| serendipity8300 a răspuns:

Reactia ei a fost una impulsiva si a refuzat sa te asculte pe tine si sa se supere. ar trebui sa vorbesti cu ea si sa-i spui sa ia totul ca pe o gluma.