| Andrutza34 a întrebat:

Buna TPU O prietena de-a mea s-a suparat pe mine pentru ca am etichetat-o pe facebook ce-ar trebui sa fac ca sa nu mai fie suparata pe mine

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Cere-ti scuze, si apoi intreab-o daca ii convine sa o etichetezi in vreo poza.

| Yosii a răspuns:

Cereti scuze si sterge etichetarea cu ea.

| EJelly a răspuns:

Scoate eticheta si spune-i ca nu ti-a trecut prin minte ca se va supara... nu asta a fost intentia ta, pur si simplu nu ti-ai dat seama. Apoi spune-i ca nu e bine sa fiti certate, fiindca aveti mai multe de castigat ca prietene si o poza (ulterior stearsa) e un motiv banal si pueril peste care puteti trece happy

| IHasCupquate a răspuns:

Spune-i ca a fost un accident si ai pus-o din greseala si ca nu ai stiut cum sa stergi etichetarea!

| Andrutza34 explică:

Am uitat sa mai zic ca dau si funda la cel mai bun raspuns

| Andrutza34 explică:

I-am cerut scuze dar este si mai suparata pe mine cear trebui sa fac