| Eush a întrebat:

Buna TPu.sunt noua pe aici, am ASA o problema iubitul meu sa supărat pe mine ca nu l-am sunat citeva zile.de ce oare?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi chiar tu ai dat răspunsul, si anume că nu l ai sunat de cîteva zile, deci problema e la tine, nu la el. Pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare de ce... tocmai tu ai spus de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahaha tu cum ai reactiona daca el nu te-ar mai cauta si brusc dintr-o data te cauta ca si cum nimic nu s-a intamplat

| boylivgume a răspuns:

Pentru ca, crede ca nu mai tii la dansul probabil sau poate se astepta sa-i ceri si tu scuze, pupaceste-l putin si-i trece!

| Stephh a răspuns:

Egoism, Orgoliu şi că n-are ce facelaughing. Poate a crezut că eşti cu altcineva, sau ceva de genu oh go on.

| nessayaR a răspuns:

Buna! Ca sa-ti raspund la intrebare, unii se cred mai importanti decat sunt.