| Ionuț39382 a întrebat:

Bună ziua, TPU! Vă rog să îmi permiteți să vă adresez și eu o întrebare puțin mai dificilă însă sper din suflet să găsesc, cu ajutorul dumneavoastră, un răspuns cât mai plauzibil și veridic!
În data de 3 ianuarie, eu si cu prietena mea, care este virgină, am rămas singuri!
Eu am rămas în lenjerie intimă și ea la fel și am mimat un act sexual dar fără penetrare sau altele, ci doar o jumate infantilă, cu haine pe noi, adică eu cu boxeri și ea cu lenjeria ei intimă...Problema a fost că am ejaculat de două ori în boxeri și au devenit umezi în două locuri diferite, ca rezultat al ejaculării! După ce iubita mea a ajuns acasă, mi-a zis ca a gasit in zona vaginului un lichid alb, de care zicea ca este sigur al ei, dar mai jos de vagin, undeva intre zona posterioară și vagin, a gasit o dunguliță mică incoloră, ce semăna cu apă!
As dori sa va întreb, este posibil să rămână însărcinată de la o prostie puerilă din asta?
Adică poate trece sperma prin două perechi de lenjerie intimă?
Ce este mai rau, este ca ea a avut ultimul ciclu pe 25 decembrie( atunci s-a terminat) și a început pe 20 decembrie! După ce zic sa ea, niciodată nu avut un număr exact de zile când a venit vorba de ciclu, însă știa că doar la începutul lunii și/sfârșitul unei luni, îi vin așa-numitele probleme feminine! Am calculat puțin, și pe 3 ianuarie, ea era deja în aria zonei fertile, și mă îngrijorează mult acest aspect și n-am liniște deloc fiindcă sunt extrem de îngrijorat...De la o joacă din asta, care ar fi sansele sa ramana însărcinată?
Cand am verificat lenjeria mea intimă, zona unde am ejaculat, era totul opusă ca poziție cu zona unde ea a gasit acel lichid, însă mă îngrijorează mult toată prostia asta!
Ce părere aveți? Rog să-mi scuzați deranjul!
O zi frumoasa tuturor!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca joaca sexuala amintita a avut loc in cea de a 15-a zi a ciclului menstrual (20.12 - 03.01 = 15 zile) intr-adevar exista o anumita posibilitate ca joaca amintita sa fi fost practicata in una din zilele PERIOADEI FERTILE insa este doar o presupunere din cauza faptului ca ciclul menstrual este de tipul NEREGULAT
De asemenea pe baza descrierii, se poate aprecia si considera ca fiind foarte/extrem de mica probabilitatea ca sperma ejaculata in lenjeria ta intima sa fi putut ajunge pe lenjeria intima a fetei si mai ales ca spermatozoizii existenti in sperma respectiva sa fi si trecut sub lenjeria intima a fetei si astfel sa fi ajuns pana in zona vulvo-vaginala si pe urma sa si nimereasca exact intrarea vaginala.
Teoretic ar putea exista o asemenea posibilitate, dar una infima, ceea ce ne conduce la ideea ca in realitate probabilitatea de a se si putea intampla un astfel de scenariul este atat de mic incat se poate ignora in totalitate, fiind neveridica. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

S=a umezit datorita excitarii facand petting. Asa se numeste ce ati facut voi. Sau o joaca de copii, mai bine zis. Este de la ea nu de la tine.

| DeathIncarnate a răspuns:

Nu are cum sa ramana gravida, ai nevoie de penetrare pentru asta.
Cat despre lichid, era secreția ei vaginală ca ai excitat’o laughing

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, iubita ta nu poate sa ramana gravida

| Madalin0404 a răspuns:

Buna, sunt secreti femimine nu te speria nu are cum sa ramana insarcinata si ele elimina un lichid