| AliMih a întrebat:

Buna Ziua
Va rog frumos daca se poate sa ma ajutati cu o problema cu care ma confrunt de ceva timp si a devenit foarte frustrant pentru amandoi
De fiecare data cand ma dor ovarele si sunt racita imi ranesc partenerul,penisul lui se irita ai apar bubite mici si rosii si i se iau portiuni de piele pe pe cap,il usutura de fiecare data cand avem contact sexual sau oral, se da mereu c triderm, daca nu avem contact cateva zile penisul a-si revine iar la un prim contact se raneste din nou
Va rog sa ma ajutati
Va Multumesc
As dori sa primesc raspunsul pe mail

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ar trebui sa faci o lama (analiza) sa vezi daca nu ai ceva acolo, si sa prelungiti preludiul, sa ii spui tu cand sa intre, abia dupa ce te simti "uda" = lubrifiata, si eventual, daca nici asa nu merge - unele fete/femeit sunt mai uscate, atunci luati de la farmacie sau supermarket lubrifiant Durex, care e bun si pentru masaj corporal si genital, mai ales la clitoris, dar cu delicatete maxima!

| AliMih explică (pentru PsihoSex):

Multumesc pentru raspuns Psiho, nu cred ca este vb despre asa ceva nu am probleme de genul ....este suficient sa il simt aproape de mine si sunt cum trebuie, preludiul exista si el iar eu chiar nu fac parte din categoria femeilor care se excita greu
Sunt convinsa ca este mai mult decat atat deoarece doar atunci cand ma simt eu rau il ranesc insa nu inteleg de ce chiar si atunci cand exista si un sex oral il jeneaza, iar faptul ca vad acele portiuni mici de piele luate dupa penisul lui si este atat de iritat dupa contact ma frustreaza maxim
Iti multumesc frumos oricum

| PsihoSex a răspuns (pentru AliMih):

Daca e asa, imi cer scuze, se pare ca nu am retinut exact faza cu ce i se intampla lui, caz in care TEBUIE sa mergeti impreuna, URGENT!, fara nici o jena la Dermatologie, pentru a putea fi intrebati amandoi ce si cum, si asa, impreuna, veti putea da toate reaspunsurile necesare pentru o diagnosticare corecta, completandu-va reciproc! Multa sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| AnkuAnkutzza a răspuns:

Problema poate e la el, nu la tine!

| AliMih explică (pentru AnkuAnkutzza):

Am sa iau si asta in considerarehappy