| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa...Am 14 ani si sunt pe clasa a 8-a.Este o colega cu care ma inteleg destul de bine. Vreo 3-4 zile am am tot vorbit pe WhatsApp si nu vorbeam ca niste amici, ci ca niste iubiti.Ne alintam in toate felurile si ne spuneam te iubesc si te pup alaturi de mii de inimioare.Cand imi spunea te iubesc ii spuneam uneori sa dovedeasca si ea imi spunea ca va dovedi si ca voi vedea eu cum si cand.Alta data dupa ce mi-a spus te iubesc i-am spus: pe bune si ea a spus ca, ca pe un frate prefrat(asta mi-a dat de banuit in ceea ce urmeaza).O data i-am spus ca ce mult ne iubim si ea mi-a spus ca ei ii place. Aproape de fiecare data ea se baga in vorba cu mine.Ieri i-am spus ca vorbim ca si cum am fi impreuna si ca imi place si ea a spus ca si ei ii place.La scoala cand iesam in pauze ne mai luam in brate pentru ca era frig, dar ne comportam ca si cum nu am vorbi nici odata ca niste iubiti.Ieri a aflat ca imi place de o fata,dar eu i-am spus ca nu o mai plac(ceea ce e adevarat, dar nu m-a crezut) si a fost rece fata de mine de atunci si nici nu ma mai prea baga in seama la scoala si nu mi-a mai trimis nici un mesaj de ieri. Dupa ce i-am spus ca nu o mai plac pe fata aceea a raspuns cu un "Dada", care poate fi inlocuit cu un "Stiu ca o mai placi ma".

Intrebari:
Ma place?(sunt cam nedumerit in legatura cu asta.pana acum a stat numai cu baieti mai mari ca ea)
A fost geloasa sau inca mai e?
Astept raspuns de la o fata, se stiu mai bine in domeniul acesta laughing)))

Răspuns Câştigător
| iarinaa a răspuns:

Dupa faza cu poezia. ce a fost in capul tau? de ce nu ai facut una despre voi doi, parca o placeai Jesus tu ne ceri noua sfaturi, dar o dai in bara, whatever nu mai conteaza, cere-ti scuze si spune-i ca a inteles gresit, ca tu faci pozezii depre fetele pe care le placi, dar pe ea o iubesti, si demonstreaza-i prin ati cere scuze in fata colegilor chiar cu un trandafir, fie ce o fi happy functioneaza garantez, declarai chestii frumoase. P.s. funda?happy

2 răspunsuri:
| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns:

Aseara i-am spus ca as scrie o poezie dar ca nu stiu despre ce si cine.Ea zis sa fac despre ea si eu i-am zis ca fac poezii doar despre fetele pe care le plac la care ea: Pa...Ma mai place in cazul asta?

| Yumenohana a răspuns:

De ce voi baietii nu faceti primul pas? ..noi fetele ne plictisim pana voi faceti pasul ala amarat ..asteptam si asteptam..si hmmm..in cazul fetei.a asteptat..si acum ca a auzit ca iti place cineva ea a renuntat happy vorbeste cu ea, fa-o sa inteleaga ca o placi mult si ca vrei sa fi cu ea. Hai ca nu e greu! Ai grija cum ii vei vorbi sa nu inteleaga alte prostii laughing Baftaaa