| Aleeeeeeee a întrebat:

Dau fundita mult iubita celui mai bun sfat love struck

Weekend-ul asta am vb toata ziua cu baiatul pe care il plac happy si tot imi trimitea kiss kiss emoticoane din astea si imi spunea cand iesam de pe mess ca el se plictiseste fara mine si sa mai vb cu el. Intr-o zii iar tim un mass cu chestii de genu < ce vrei de la mine. un sarut. sa ne intalnim. sa fim impreuna. o imbratisare > si el a spus ca le vrea pe toate. Cand l-am intrebat ce face imi spunea ca se gandeste la mine. Imi tot da beep-uri, iar la scoala ma inteleg destul de bine cu el si ma tot ia imbratee love struck. Crede-ti ca ma place? sa ii dau si eu m-ai multe semne ca il plac?

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Normal ca te place.Bine ar fi sa ii arati si tu asta.

| Aleeeeeeee explică:

Multumesc mult tuturor pentru sfaturi happy I-am spus baiatului ce simt si surpriza e reciproc... si el ma place. Acum suntem impreuna.

Nu stiu ce m-as face fara voi dati cele mai bune sfaturi. Va iubesc! kiss

| brunetteee a răspuns:

Da, daca si tu il placi da`i de inteleswinking

| Foxilikkkă a răspuns:

Hey.
Pai din cele spuse de tine rezulta ca da, te place.thinking Sau cel putin asa da de inteles. Dupa parerea mea ii poti marturisii ca-l placi si ca ai vrea sa stii daca sentimentul este reciprocsmug! Trebuie sa ai putin tupeu si sa fii deschisa cu el, de ce nu?
Merita sa incerci.
Multa bafta :*

| misss a răspuns:

Ai putea da semne ca il placiwinking
si eu cred ca poate te place insa poate vrea doar prietenia ta...aceste gesturi se fac si intre amici
NU vreau in nici un caz sa te descurajezwinking... da'i mai multe semne ca il placi si poate o sa iasa cevahappy

Succes:*

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Daca si tie iti place de el nu ar trebui sa eziti, arata-i ca iti place de el si gata nu stiu cati ani ai dar daca esti in scoala primara te asigur ca sunt cei mai frumosi ani ne facem prieteni, ne indragostim suntem fericiti o sa iti amintesti mereu de clipele astea asa ca nu ezita dai o sansa baiatului si dati si tie o sansa sa ai parte de momente frumoase care mai tarziu se vor transforma in amintirii minunate.pa -pa

| catalina_8997 a răspuns:

Vorbeste deschis cu el face to face e cel mai bine.Pe mess lucrurile stau altfel poti spune multe chestii ascuns in fata unui monitor, cel mai bine intreaba-l direct ce are de gand.Asa te vei lamuri daca te place si vrea ceva serios cu tine sau doar te tachineaza. Ramane doar sa te gandesti si tu ce vrei de la el.

| Geronimo9234341 a răspuns:

SAlut,
Normal ca te place, daca si tie iti place de el raspunei si tu. Dar fa unpic pe inabordabila big grin.

| Creatsa_1469 a răspuns:

Normal ca te place da si tu semne si odata cand sunteti singuri intreaba-l daca si el te place si daca spune da sarutal adica bine tu faci 30 la % din miscare si el restul. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el a spus lucrurile astea, inseamna ca te place si aveti sanse sa fiti impreuna. Eu cred ca ar trebui sa ii arati ca iti place de el, da-i mai multe semne.Succes!