| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa...Am 14 ani si sunt pe clasa a 8-a.Este o colega cu care ma inteleg destul de bine. Vreo 3-4 zile am am tot vorbit pe WhatsApp si nu vorbeam ca niste amici, ci ca niste iubiti.Ne alintam in toate felurile si ne spuneam te iubesc si te pup alaturi de mii de inimioare.Cand imi spunea te iubesc ii spuneam uneori sa dovedeasca si ea imi spunea ca va dovedi si ca voi vedea eu cum si cand.Alta data dupa ce mi-a spus te iubesc i-am spus: pe bune si ea a spus ca, ca pe un frate prefrat(asta mi-a dat de banuit in ceea ce urmeaza).O data i-am spus ca ce mult ne iubim si ea mi-a spus ca ei ii place. Aproape de fiecare data ea se baga in vorba cu mine.Ieri i-am spus ca vorbim ca si cum am fi impreuna si ca imi place si ea a spus ca si ei ii place.La scoala cand iesam in pauze ne mai luam in brate pentru ca era frig, dar ne comportam ca si cum nu am vorbi nici odata ca niste iubiti.Ieri a aflat ca imi place de o fata,dar eu i-am spus ca nu o mai plac(ceea ce e adevarat, dar nu m-a crezut) si a fost rece fata de mine de atunci si nici nu ma mai prea baga in seama la scoala si nu mi-a mai trimis nici un mesaj de ieri. Dupa ce i-am spus ca nu o mai plac pe fata aceea a raspuns cu un "Dada", care poate fi inlocuit cu un "Stiu ca o mai placi ma".

Intrebari:
Ma place?(sunt cam nedumerit in legatura cu asta.pana acum a stat numai cu baieti mai mari ca ea)
A fost geloasa sau inca mai e?
Astept raspuns de la o fata, se stiu mai bine in domeniul acesta laughing

Răspuns Câştigător
| Alexxxxx1 a răspuns:

Cica astept raspund de la o fata... nici nu-ti mai raspund atunci tongue
Da hai sa-mi dau cu parerea : da, te place!, nu conteaza ca a stat cu baieti mai mari, daca esti un baiat de treaba ii place de tine...
Da, a fost geloasa! Si poate ca inca mai e, spune-i de mai multe ori ca nu iti place de acea fata... intra tu in vorba cu ea, sa vada ca iti pasa de eawinking
A fost un raspund destul de bun? Raspude ca-s curios laughing)

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns (pentru Alexxxxx1):

Imi spunea foarte des " te pupacesc" si acum am aflat ca asa le zice baietilor pe care ii place.

| Alexxxxx1 a răspuns (pentru asdfghjklasdfghjklqwertyuiop):

Pai atunci, daca si tie iti place de ea, explica-i ca nu iti place de acea fata, si spune-i ca de fapt iti place de ea big grin
Asta ai putea sa o faci la o intalnire in oras, zic eu, deci o rogi sa va intalniti ca sa lamuriti problema si intr-e timp actioneziwinking
Sti cam ce trebuia sa faci? - daca nu te ajut si eu happy

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns (pentru Alexxxxx1):

Nu stiulaughing

| Alexxxxx1 a răspuns (pentru asdfghjklasdfghjklqwertyuiop):

laughing
Deci inca nai avut iubita?

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns (pentru Alexxxxx1):

Am avut, dar nu m-am prea implicat deloc in relatii si la prima cearta ma desparteam de ele

7 răspunsuri:
| monibarbi10 a răspuns:

Pai daca asa a reactionat, inseamna ca da te place (si daca s-a suparat inseamna ca mult ) si e geloasa dar poate nu vrea sa iti arate asta deci dac a o placi si tu...

| Alexxxxx1 a răspuns:

La ultima propozitie e asa : Sti cam ce trebuie sa faci? - scuze de gresealawinking