| Lost In Your Smoke™ a întrebat:

Bunaa >:d<
Odata cu sezonul cald. vin si iubirile de-o vara nu? Acele renumite Summer Love day dreaming.
Pai. sa incep povestea.
Pana ieri. totul mi se parea ok.Adica, prieten, iesiri, a inceput vara alea alea.Totu` biiine.Insa ieri ne-am certat urat pentru tigari si pentru ca spune lucruri pe care nici el nu le credewinking le spune numai ca sa fie spuse[asta ma deranjeaza cel mai mult, vruiam sa fie sincer]. In fine ne-am certat, am suferit pana aseara cand. m-am intalnit cu 2 prieteni. Unul dintre ei imi este fost iubit.Ma inteleg super cu el.Cand am probleme sau cand prietena mea cea mai buna nu poate sa vorbeasca[din pacate locuieste la 300 de km distantacrying]el imi este "umarul pe care plang". Ne-am plimbat blah blah. si a urmat faza in care el ma duce acasa. Celalalt tip l-a asteptat mai departe.Ne-am oprit in scara blocului si. inevitabilul s-a produs: " >. Nu stiu cum dar ne-am sarutat.: " >. Si restul` a continuat de la sine[acum sa nu va ganditi ca a continuat cinee stie ce. .nu.doar niste :*. atata tot]
Acum nu stiu ce sa fac thinking Povestea e cam incurcata si nu pot sa-i dau de cap.thinking Daca m-ati ajuta cu un sfat ar fi perfect.Merci
Xoxo[gossip girl ™]

4 răspunsuri:
| Nic0L a răspuns:

Pai vezi si tu daca."actualul" cu care te-ai certat nu mai da nici un semn de viata sau. nu isi mai face aparenta. incearca se te axezi si pe fostul daca tu iti mai doresti happy daca nu. considera ca nu s-a intamplat nimic. dar gandeste-te si al varianta ca daca te impaci cu fostul. poate nu o sa mai fie."umarul pe care o sa plangi "dupa a 2 despartire. parerea mea:*

| niko_3882 a răspuns:

Pai intreaba-te ce simti.eu zic par meabig grin sa te intorci la fostul pentru ca intelegerea si sinc este pe primul loc intr-o rel.asa zic eu din proprie exper.si sunt sigura ca sigur mai simpti ceva pentru fostul' ca doar nul sarut asa num.mult noroc sper ca ti-am fost de ajutor:*

| szandi a răspuns:

Pei e greu! insa. iti dau un sfat. este bine ca te descarci unui baiat! happy el niciodata nu se va razbuna happy. si cu problema ta thinking sunt si eu cam in aceeai situatie. am iubit... am 4 luni cu el. suntem fericiti thinking insa in unele zile simt nevoia sa ma vad cu un foarte bun amic. ma rog in cazul meu. nu m.am sarutat cu el happy. dar tuu thinking depinde cat ai tu cu iubitul tau. depinde cat de multa incredere aveti unul in celalalt. si nu uita. lasa vara :-J depinde cat ii esti de fidela. iar certurile. se rezolva. fi comunicativa! happy doar ca. fa. ti curat in drum. ce alegi? gandeste! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pey daca tipul a incercat si a 2 oara insemna ca tine la tine, acum sa fim sinceri de ce te-ar mai fi sarutat daca nu ii place de tine.sa vada cum saruti?laughingnu cred., ricum eu zic sa fi cu el din nou si daca nu esti fericita, la revedere beiatule,, dar totusi e pacatkiss