| PurpleSpirit a întrebat:

Deci, pentru inceput sa va povestesc problema mea: vara asta, eu si cea mai buna prietena ne-am certat dintr-un motiv foarte aiurea. Ea a fost bolnava iar eu am iesit afara cu prietenii.Ma trezesc dupa o saptamana ca ea s-a suparat pe mine fiindca nu am stat cu ea in casa cat a fost ea bolnava. Dar frate, eu asta trebuia sa fac o saptamana? Am stat primele 2 zile cu ea, dar sa stau toata saptamana era prea de tot.Eram sluga ei ca sa stau cu ea in casa o saptamana intreaga sa se simta ea bine? Nu cred. Iar acum sta cu o alta fata din grupul nostru de prietene, pe care eu nu o suport, si nici eu pe ea, si nici prietena care s-a suparat pe mine nu o suporta, dar ce poate sa faca...nuuu,in loc sa ne impacam si gata ea prefera sa stea cu fata pe care nu o suporta.Cam incurcata povestea dar daca ma puteti ajuta sunteti bineveniti! Dau fundawinking

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu daca i-ai zis ca o saptamana intreaga sa mergi la ea acasa te-ai satura si avand nevoie de o gura de aer ai iesit afara sa faca ce vrea. Daca are minte de copil mic continua cu supararea daca nu te iarta si asta e tot.

| Zozolika a răspuns:

Nu, nu pot sa te ajut. Acum imi dai funda? puppy dog eyes