| anonymus12345 a întrebat:

voi pe unde v-ati plimbat vara asta?

7 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

In Bulgaria la Nisipurile de Aur :X

| georginika a răspuns:

Buna:*
Mai intai am fost la mare in Mamaialove struck
Pe urma am fost la munte in Sighisoara
Apoi in Prahova
Si la bunici la taralove struck... tu pe unde te`ai plimbat?

| anonymus12345 explică:

Hmm... Eu am fost in Muntii Bucegi, Sibiu, Ocnele Sibiului :d si Paltinis. Voi merge la mare la sfarsitul lui august :d, in Grecia :d.

| Kidd ♡ a răspuns:

Bunakiss! Am fost in Paris love struck si Viena. Urmeaza sa merg la niste rude.In rest acasa happy Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, anul acesta am ales un loc mai special pentru a-mi petrece vacanta, Valencia-Spania, e superb si nici nu e scump 500 euro pentru 2 persoane 1 saptamana, dar am plecat pe cont propriu, printr-o agentie s-ar putea sa coste mai ieftin. Daca aveti ocazia nu ezitati sa vizitati acest minunat oras si bineinteles plaja Malva-Rosa care extrem de curata.Razvan

| ♥ℓiαnα♥ a răspuns:

Cu tine.

| I U L I A a răspuns:

Buna :*!

Eu m`am plimbat pe la mare am fost in Mamaia (acolo ma duc de 5 ani si sunt foarte multumita ) acum saptamana viitoare voi pleca la munte in zona Moeciu de Sus si sper sa mai ajung pana in septembrie inca o data la mare big grin