| Alesya27alesia27 a întrebat:

Bunăă. Iubitul meu este plec de aproximativ 4 luni si va veni acasa cam in 2 săptamani ce surpriza as putea să ii fac? Mă refer la surprize xxx. Imi da-ti ideii vă roog, mai ales băietii ei m-ar ajuta enoormm. Fundăă.

Răspuns Câştigător
| Marian1984 a răspuns:

Depinde asta la cat de liberi sunteti referitor la ce limite aveti impuse in pat idei sunt infinite totul se rezuma la ce limite aveti sau ati avut un sfat asta daca nu ati facut-o ar fi un masaj de relaxare la inceput un preludiu cu ceva arome mai selecte o sticla de vin rosu muzica lenta in surdina si sa ii oferi ce nu a avut pana acum parte din partea ta pana acum ar fi o varianta sa incerci lucruri noi in fiecare zi nu numai seara cand vine el asta ca sa ii tii mintea ocupata cu ce ar mai putea primi de la tine deci sunt N solutii. Mult succes!

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nesimtitule asa vorbesti porcule.

| Hammurabi a răspuns:

Are dreptate CristiDinBucuresti, nu așa se vorbește. Pune și tu două steluțe ** așa cum a făcut și ea în textul de pe avatar. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, tu vrei sa faci sex cu el sau numai sa il inciti? Ca daca el te place trebuie sa te placa asa cum esti tu, surprizele sunt mereu binevenite dar sa nu exagerezi si sa creada el ca esti vulgară, tu trebuie sa fi naturală, tocuri porti? Poate si partenerului tau îi place sa te vada pe tocuri inalte si cum de multe ori sa mai zis aici poti incerca un costum de asistentă sau doctoriță, bineinteles ceva elegant, ce varsta ai?

| Alesya27alesia27 explică (pentru anonim_4396):

Fac 18.

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Alesya27alesia27):

Cumpără o sticlă de tămâioasă de 4 ani și invită-l la tine. Vinul să aibă 8 grade Celsius când îl pui în pahare.

| Quassaar a răspuns:

Cel mai bine este sa faci ce simți.

| leapșa a răspuns:

I-ati si tu un costum sexy, doctorita sau politista si te imbraci cu el in prima noapte (dar si in alte nopti e bine). Apoi incerci sa faci pe dominatoarea. Pune-l sa stea pe un scaun, dai play la muzica picanta si il tachinezi cu un striptease pana ajunge la hainele mrrr (sau lenjerie smug ).

| BVRNOUT a răspuns:

O idee iti dau eu, cumpara-ti o carte de limba romana.

| Alesya27alesia27 explică (pentru BVRNOUT):

Bună idee, ca să ti-o dau tie să o citesti. Daca nu ai observat am scris destul de corect.

| Nicknamenone02 a răspuns:

Ce e aşa greu, două lumânări, niste petale o sticla de vin si apoi ti-o da, ce e complicat? laughing