| selena_2859 a întrebat:

Bunaaabig grin.as dori si eu sa ma ajutati daca se poate. ce cadou sa ii iau prietenului meu de majorat? si nu-mi spuneti ca ceva sa tina minte nu stiu ce ca asa vreau si eu dar nu am ideisad. ceva idei daca imi puteti da va rog ca sincer nu stiu si e foarte curandsad:X:X:X:X.multumesc mult:*:*

3 răspunsuri:
| Ioana_8202 a răspuns:

Buna. un ceas frumos, un tort cu poza voastra, o rama cu voi doi, o inima mare d plus si ceva "prostii"...stii ca asa e la majorat pentru pedepse. distractie placuta si vezi ce ii iei.:*

| funnygirl a răspuns:

Ceva fr... ceva care s ii aduc aminte d voi 2 cum ar fi un tricou cu voi2 sauthinking nu prea am idei incearca si c a zis "yna"winking

| lala178 a răspuns:

Paibig grin ii poti lua o sampanie pentru copii si de ea sa legi un biletel pe care sa scrii ca aceea sa fie ultima bautura non-alcoolica pe care sa o bea;
-un ceas care se potriveste stilului sau;
-o bratara de argint daca nu are sau chiar lantisor;
-o pernuta cu poza voastra si un mesaj dragut;
-intr-o cutiuta de bijuterii, iar in ea sa fie un prezervativlaughing
-un tricou pe care sa scrie am doar 18 anibig grin;
-o cana personalizata;
-un puzzle personalizat - unul cat o foaie a4 este in jur de 30 lei:p;
-un set de carti de joc pe care sa fie fete sexy sau ceva de genul:d sigur isi va aminti de cate ori va juca cu prietenii carti ca le-a primit de la tinesmug

impreuna cu o felicitare amuzanta legata de 18 anitongue
poate si un buchet de flori pentru mama-soacra daca o sa fie prezentalaughing

orice i-ai lua alege atat un obiect serios pe care sa il aiba timp indelungat, dar si un obiect care sa aiba legatura cu faptul ca e major(ca poate sa voteze, ca alcoolul si sexul sunt legale pentru el, chesti din asteabig grin);

La multi ani!:*