| andreyutza18 a întrebat:

Vreau si eu niste idei pentru un majorat... e ziua unui prieten foarte bun si as dori sa ii facem un cadou mai special (sa ne batem joc de el, sa ne tina minte), ma ajutati? va rog, cat mai repede daca se poate.

1 răspuns:
| thegame94 a răspuns:

Mergeti la majoratul lui ca sa va bateti joc de el? interesant.mai bine asteapta un an, caci totusi la majorat nu cred ca s-ar simti comfortabil sa va bateti joc de el si nici nu poti sa stii ce reactie va avea.in fine, daca tot vreti sa va bateti joc mai bine ii faceti o gluma la care sa se simta si el bine