| Alexandra_Alexa_1993 a întrebat:

Bunaaa! Fetelor vii s-a intamplat vreodata sa va intrebati de ce iubitul vostru mereu va intreaba daca il iubiti dar el nu v-a spus niciodata ca va iubeste? Eu de exemplu i-am spus asta cand ma intreba dar mai in gluma insa el nu si nici eu nu. Adica e ceva frumos sa spui asta si totusi... :*

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

El e barbat, nu spune asa ceva happy E vorba de o mandrie prost inteleasa.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata. Poate inca nu simte sa iti spuna.