| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa, peste cateva zile vine iubitul meu acasa happy. Si m-am gandit sa-i fac o surpriza avand in vedere faptul ca a fost si ziua lui de nastere acum 3 saptamani si nu a fost acasa happy.
Deci. m-am gandit ca atunci cand ajunge acasa sa-i spun sa vina la mine (am noroc de data aceasta ca sunt singura acasa ). Vreau sa-i fac un tort, si sa umplu camera de baloane. Dar mi se pare prea putin happy si as vrea sa va rog frumos sa-mi mai dati cateva idei, sa fie ceva special... sa nu uite vreodata big grin.(mai ales ca mi-a spus ca niciodata nu si-a tinut ziua de nastere, sau sa-i faca cineva tort happy ). Vreau sa-l fac sa se simta cel mai special si cel mai iubit baiat, la fel cum ma face si pe mine intotdeauna, pentru ca meritaa! Nu vreau ceva idei gen... "lengerie sexy " si tot ce tine de ceva mai "fierbinte" pentru ca inca nu am facut dragoste cu el happy desi urmeaza!
Deci, va rog cat mai multe ideeei! :*

15 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Daca il musti foarte tare de penis, sigur nu o sa uite asta niciodata...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jucati macao pe porunci, dansati, cantati, vedeti un film si ca tot aveti baloane.
Stii jocul ala in care un cuplu trebuie sa sparga un balon? Eh, faceti si asta.

| Țoglă a răspuns:

Ce vârstă aveți?

| e1xtz a răspuns:

Pai de apucat sa faci dragoste cu baiatul pe care nu il iubesti dar voiai sa faci doar asa pentru ca iti place, ai apucat sa faci?
E dragut ca celui pe care il astepti ii pregatesti balonase, altii se pare ca au fost mai norocosi.
laughing

| Neuronul a răspuns:

Scapă de ideea cu baloanele unflate laughing asta-i bună pentru o petrecere de copii straight face

| Aniram a răspuns (pentru Neuronul):

Nu e deloc o petrecere de copii ci chiar o idee foarte draguta. ce au in cap tinerii din ziua de azi numai sex si atat. oameni buni VOI transformati viata in ceva monoton si deveniti niste roboti fara sentimente. Draga "Ofataobisnuita1" e buna ideea asta si ai putea sa ii pregatesti si ceva gustos de mancare, nu mai am idei acum.e un gest foarte dragut si romantic..bafta :*

| e1xtz a răspuns (pentru Aniram):

Si tu tot 14 anisori faci?
Orice fel de atentie este binevenita, dar balonase.
happy

| Aniram a răspuns (pentru e1xtz):

Cred ca am mai multi ani de cat ai tu!

| e1xtz a răspuns (pentru Aniram):

Hm..probabil sa ne potrivim la culoarea ochilor(daca sunt ai tai).
Nu este o competitie pe varsta dar nu prea cred sa ma 'intreci', nici pe aproape macar.winking

| Aniram a răspuns (pentru e1xtz):

Tu ai inceput si nu are nici un sens raspunsul tau la adresa mea, nu stiu ce intentie ai avut.

| e1xtz a răspuns (pentru Aniram):

Doar remarca, atat..in fine
Ok, 'peace'!

| Aniram a răspuns (pentru e1xtz):

O remarca de prost gust, nu eram eu subiectul principal si nu vad logica in a te afirma fara cunostinta de cauza.

| e1xtz a răspuns (pentru Aniram):

Esti prea rigida!