| efik a întrebat:

se apropie ziua de nastere a celei mai bune prietene ce surpriza as putea sa-i fac impreuna cu doua colege, vreau ceva legat de baloane un alta:p
am nevoie de cit mai multe idei.

4 răspunsuri:
| TURCUL0001 a răspuns:

Cumparai mai degraba ceva special.

| KiraXander a răspuns:

Pai baga biletele in baloane (umflate) si le spargeti fiecare cate una si faceti provocarea de pe bilet. funda?big grin

| TaLyDa a răspuns:

Daca vine la scoala puteti sa ii faceti o surpriza cu baloane in clasa palarii de petrecere...

| scumpikasmyle a răspuns:

Pai ar trebui ceva interesant..de exemplu: o colega de a ta sa tina balonul cu ambele miini in timp ce cealalta trebuie sa umfle balonul cu miinile legata la spate... apoi stind ambele cu spatele apucatziva cruciulitza de miini si balonul punetzi-l intre voi...