| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa happy. Sunt cu un tip de ceva timp, il iubesc si ma iubeste mult happy. Problema este ca sunt prea indragostita :-s. La liceu ma gandesc numai la el, nu ma mai concentrez la alte lucruri, si e cam nasol. Sunt cu capu in nori >8-. Ma puteti ajutaa? happyva rog

Răspuns Câştigător
| iasmina0archie0fan a răspuns:

E ceva normal sa te comporti astfel, esti doar fericita si parerea mea e ca nu e nici o problema.happyhappyhappy
Totusi incearca macar la scoala sa te concentrzi, insa acest lucru nu inseamna sa ai numai 10.
Dar e ceva normalhappyhappyhappy asa ca nu cred ca ai nevoie de ajutor in ceea ce priveste.

3 răspunsuri:
| Oana1209 a răspuns:

Te inteleg.Si eu sunt in aceeasi situatie, desi nu sunt iubita baiatului pe care il iubesc.Parerea mea sa incerci sa te gandesti la ceea ce spune profesorul(desi nu intotdeauna e interesant laughing ), sa te concentrezi pe ceea ce faceti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut uite nu zic ca sa te desparti de el dar totusi invata acum pentru ca pe viitor te vei folosi de carte nu de acel baiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te poti gandi la mine