| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp imi vin in minte lucruri la care nici macar nu ma gandesc. De exemplu eu ma gandesc la un lucru si imi vine in minte un alt cuvant la care nici nu ma gandesc. Simt ca sunt într-o agitație continuă, ca nu ma pot relaxa. Mai ales seara, înainte sa dorm, imi vin in minte fel de fel de cuvinte, la care nici macar nu ma gandesc. Ce pot sa fac? Este o problemă gravă? Imi este frica sa nu innebunesc. Cand incerc sa ma concentrez pe ceva apare lucruri asta.

2 răspunsuri:
| Strongerthanyou1 a răspuns:

Eu sunt asa de cand ma stiu,?, nu e nimic grav, stai linistita, se intampla tuturor la un moment dat! Esti agitata, stresata, linisteste-te, uita-te la un serial frumos, film, iesi cu prietenii, razi cu ei! Vei fi bine cu siguranta!

| ansei a răspuns:

Stai linistita. Nu ai nimic. Probabil e din cauza stresului sau a oboselii. Am patit si eu si in cateva zile mi-a trecut. Incearca doar sa faci ceva ce iti place si sa lasi grijile deoparte