| Anonimanonim78 a întrebat:

Bunaaa... Va rog sa ma ajutati...
Se poate ramane gravida!? In prima zi? Dupa terminarea menstruatiei? Avand in vedere ca ma tine maxim 3 zilee?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

DA este posibil sa se poata foma o sarcina, insa doar in anumite situatii si conditii foarte exacte si precise si de asemenea si in cazul producerii unor dereglari hormonale foarte accentuate. Toate conditiile necesare, le-am explicat pe larg/detaliat de mai multe ori in cadrul unor raspunsuri oferite si in cazul altor intrebari similare.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu ramai gravida stai linistita!