| pipluup a întrebat:

Buze mari sau mici? Ochi mari sau mici?

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Buze mari ochii mari!

| Wihox a răspuns:

Sau!

| DDoctorita a răspuns:

Buzele mari sunt extrem de senzuale! Cele mici(fine) sunt mult mai discrete!

Ochi mici sunt atat de insuiositori, iar pe alta parte ochii mari de obicei sunt mai inpunatori! happy
Nu as putea alege... Totul depinde de gusturile fiecareia. happy

| Bubu4 a răspuns:

Depinde de fizionomia persoanei, nu e neaparat ochi mari / buze mari happy ci ce se potriveste mai bine fetei happy

| XoxoGosippGirloxoX a răspuns:

Buze mari si ochii mici :* ochiimari si buzele mici = esti deja broasca

| girafa19 a răspuns:

Eu as alege buzele normale adica nici mari nici mici dar daca ai aparat as alege buzele mari, sunt senzuale, si acopera cum ar veni aparatul, daca intelegi ce vrei sa spui. As alege din nou ochii normali nici foarte mari da nici foarte mici; daca ai ochelari, ochii mai mici; daca ai pistrui ochii mai mari; daca ai aparat si buze mari ochii mai mici etc., ti-am dat cateva exemple in functie de fiziologia ta,. sper ca te-am ajutat>:d