| CatelusiiSarPeSaltele a întrebat:

De obicei ce le place cel mai mult baietilor o fata slaba cu par naspa, buze mici, ochi urati cu sani si fund sau o fata putin mai plinuta dar nu de tot cu par frumos si lung buze mari si ochi frumosi?

8 răspunsuri:
| MegaProXtreMm a răspuns:

Parerea mea e ca depinde de gusturi!batting eyelashes..Deci gusturile nu se discuta!big grin

| Hukez a răspuns:

Fiecare fata are ceva deosebit, mai nou din cate ai observat sunt foarte multi obsedati care se uita doar la sani si posterior. Insa, mai sunt si baieti ca mine care se uita la gesturi, la ochi si la alte calitati specifice unei fete.
Daca te intereseaza ce fel de fete ii plac unui anumit baiat e simplu de aflat: te uiti cu ce fete a fost pana acum si primesti raspunsul.

| CatelusiiSarPeSaltele explică (pentru Hukez):

Si daca nu a fost cu nici o fatalaughing

| CatelusiiSarPeSaltele explică (pentru Hukez):

Dar tu cati ani ai?

| Hukez a răspuns (pentru CatelusiiSarPeSaltele):

17 spre 18 ani big grin

| cata1angel a răspuns:

Eu cred ca baietilor le plac fetele cu sani mari si fundul la fel de mare uite un exemplu foarte bun eu desi am ochii destul de frumosi in genul ca sunt mari si negri, ten frumos, sani mari, fund, buzele frumoase degeaba sti de ce pentru ca imi place de un baiat de mor iar el e cu o fata care are vreo 80 de kg tenul plin de cosuri si sta cu ea doar pentru ca are un fund enorm vb foarte serios e extrem de mare si mai e si plina de celulita de limbaj nici nu mai spun deci asta e treaba cu majoritatea baietilor

| CatelusiiSarPeSaltele explică (pentru cata1angel):

Wtf seris? ioai deci nu cred ca am cunoscut un baiat mai aiurit ca aia dar in ce clasa sunt ei?

| cata1angel a răspuns (pentru CatelusiiSarPeSaltele):

Poi el e cu 2 ani mai mare iar ea cu un an mai mare ca el deci ea are 20