| aspirina a întrebat:

Ca baiat daca ejaculezi mai poti continua?

Răspuns Câştigător
| ShineMe a răspuns:

Da normal ca mai poti continua.Cred ca ai vazut filmele de "performanta" ca tipii ejaculeaza si se opreste filmul. Ei bine ei sunt satui de atata sex.Ca om "normal" sa zic asa poti continua. Dar ar fi cel mai bine dupa ce ejaculezi prima data sa faci o pauza de 5-10 minute si dupa aia poti incepe iar si tot asa.Succes

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cei mai multi barbati pot, mai laes cei tineri.

| gingasull a răspuns:

Poti continua de sigur de mai multe ori. Si de 3 ori cu finalizare daca te tinehee hee

| lacrimi a răspuns:

Poti continua, insa faci o pauza intre runde, altfel degeaba continui laughing

| Decebal a răspuns:

Nu e normal sa continui... poti avea probleme grave de sanatate! nu glumesc!

| SlobodLaGura a răspuns:

DA! Dragostea vine dupa 2 numere legate!

| johny_9421 a răspuns:

Ia o pauza, las-o sa respire...winking E mult mai bine, mai sanatos...

| lavitaumik a răspuns:

Normal ca mai poti continua dar ar fi ok daca ar lua pauza macar 20 de minute ca baiat iti poti da drumul si de 3 ori al rand si ca fata la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei da dar depinde de la baiat la baiat... dar asa cum as spus si shine e buna o pauza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de interesul pe care ti-l dezvolta partenera.