| robertlucas7 a întrebat:

Salut TPU, după ce ejaculezi (cu prezervativ) mai poți continua? sau trebuie sa te oprești din actul sexual?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, poți doar ca trebuie schimbat prezervativul

| dullcat a răspuns:

Buna.Depinde de tine, insa daca ai nevoie de o pauza, e perfect normal.In actul doi, obligatoriu se foloseste alt prezervativ.

| VoidEternal a răspuns:

Te oprești, te speli, schimbi prezervativul. Dacă continui riști să ajungă sperma unde nu trebuie.

| sammie a răspuns:

Da, doar ca trebuie sa-l schimbi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbi prezervativul apoi continui.

| NataLee a răspuns:

Da, dacă o ai încă tare

| Unomobisnuit2005 a răspuns:

Trebuie schimbat... și da poți continua după partida...

| IonGheorghe1976 a răspuns:

De continuat poti, doar ca trebuie sa ai grija ca s-ar putea sa iti explodeze testiculele si sa ramana defecte pe o perioada lunga de timp.