| axxy69 a întrebat:

Ca sa detaliez intrebarea anterioara. Este vreo problema daca 2 persoane, unchi si nepot, vorbesc cu 2 fete - surori? Adica unchiul meu cu cea mai mare si cu eu cu sora ei. Imi vine fata mai mica vreo ruda? Fata mai mica nu cea cu care vorbeste unchiul adica matusa. Ei au o relatie de 5 ani, eu de 10 luni cu cea mica si da, am facut si dragoste si tot. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Sa va fie de bine!

2 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Din punct de vedere religios, nu este un pacat, dar parca tot ca pe un incest il vad. Nu prea e asa grav, dar suna si arata ciudat! Cei din familie stiu? :O

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Man daca nu sunteti rude de sange totul e ok si eu am umbalt cu sora sotiei lu varmio si n-a fost nici o problema