| alucard_3848 a întrebat:

Ca sa faci o fata sa tina cat de mult la tine... ce e mai important? sa o exciti? vreau seriozitate ofer fundita

Răspuns Câştigător
| Andreea_8910 a răspuns:

Daca este o fata de"calitate", ca sa zic asa, nu e nevoie sa o exciti pentru a o face sa te iubeasca, depinde acum ce fel de persoana e.Cred ca pe o fata o poti cuceri prin lucruri simple dar speciale.Prin cuvinte frumoase, prin originalitate si nu prin vulgaritate si "cocalarism". Incearca sa-i oferi atentie, sa ii demonstrezi ca in tine poate gasi un prieten de nadejde, o persoana careia sa-i poata zice orice. Cele mai de succes relatii sunt acelea care sunt bazate pe sinceritate, prietenie si comunicare. Vorbeste cu ea, afla ce-i place, invit-o in oras, surprinde-o prin lucruri placute si vei vedea ca vei reusi sa o faci sa te iubeasca.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel mai important e sa stii ca ea e sincera si nu e o curva asa cum sunt majoritatea fetelor, doar iubire daca ii demonstrezi si ea tine la tine asa relatia tine pana la adanci batraneti

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Trebuie sa ti la ea, sa nu o abandonezi sa o ajuti in situatile mai grele, cu ale cuvinte sai fi alaturi si la bine si la rau, so iubesti si iubirea pe care o primesti so pretuiesti.sai faci cadouri din cand in cand si s-o scoti in oras.nu trebuie sa faci dragoste cu persoana iubita ca sai demonstezi. iubirea se demonstreaza prim fapte nu doar prin spuse si cu cat sa sai ticompanie si o so iubesti mai mult cu atat se va indragosti mai mult de tine.

| seby19 a răspuns:

Vad ca unul a postat doar ca sa faca niste puncte.
Mai toate fetele aud cuvintele: Te iubesc! Dar oare le demonstreaza cei de langa ele asta?
Arata-i prin fapte ca o iubesti si va fi foarte bine.

| zSanta a răspuns:

Să spui că o iubeşti mult şi să petreceţi mult timp impreună, şi să o pupi. dacă poţi happy.

| Crina_6520 a răspuns:

Sa o susti mereu.