| strange96 a întrebat:

Ca sa fi "placut" sa pari "jmeker" in fata fetelor, si nu neaparat smecher sa pari un tip ok, zic eu trebuie sa urmezi pasii astia - fale sa rada - comportate frumos cu ele (cand le vezi de exemplu poti sa le mai iei in brate sa le mai pupi.) -ascult-o cand are nevoie fi unde trebuie la momentul potrivit -imbracate frumos elegant dar si jmecher. -nu fi un pampalau -trebuie sa ai stilu tau original nu sa-i copiezi pe alti by GwessWho intrebarea mea este urmatoarea:Sunt timd, cum poat scapa de timiditate? Si nu neaparat ca as fi timid, dar ma gandesc ca sunt "urat" si nu am incredere in mine.Si fetelor, daca un baiat se comporta cu voi cum scrie mai sus, vi se pare ca ar fi mai cool? Eu zic ca daca ai face toate chestiile astea in limita bunului simt, aici ma refer sa nu exagerezi cu luatul in brate si alte chestii, cred ca ar fi foarte ok.Astept pareri; dau funda :* P. S Vreau sa ma schimb si vreau sa vad ce le place fetelor big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Diiddiii a răspuns:

Eu zic. ca un baiat ne impresioneaza cand e el insusi happy si nu se preface.straight face cum fac toti tipii din ziua de azi. se dau ceea ce nu sunt pentru a parea "cool" sau " jmeker"=]]

Răspuns utilizator avertizat
| strange96 explică:

Gwess bro da-mi si mie id tauwinking

| strange96 explică:

Gwes bro da-mi si mie id tau