| Roberta_9121 a întrebat:

Ca sa incep asa ca o intrebare pot spune: Va-ti dori un venit suplimentar?
Majoritatea presupun ca vor raspunde Da`
Nu vreau sa se inteleaga gresit acest mesaj ca as face reclama sau alte chestii, vreau doar ca la randul meu sa ajut sa aduc persoane noii intr-o companie care mie mi-a schimbat viata si sper sa v-o schimbe si voua.
Avand in vedere ca nu este nimic de investit si poti castiga: premii, surprize, produse mult mai ieftine, daca aduci persoane si tu la randul tau vei beneficia de pe urma a tuturor persoanelor pe care le inscrii. Poti castiga bani doar daca dai catalogul Oriflame colegilor, prietenilor, rudelor...etc
Pentru mai multe informatii va astept la : oriflame_lider@yahoo.com
Sau pe site-ul http://cosmeticslider.webs.com
Nu va trebuie decat vointa, restul vine de la noi!

1 răspuns:
| anutza a răspuns:

Inscriu persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu ORIFLAME va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort. Poti sa-ti comanzi produse doar pentru uz personal, sau poti incepe o afacere, vei beneficia de aceleasi avantaje.

La Oriflame primesti cele mai mari comisioane din vanzari si produse de calitate! Inscriere gratuita:

-23-40% din valoarea comenzilor; -puteti plasa comenzile online; -produse cadou si oferte speciale pentru noii inscrisi;

-NOU! livrarea comenzilor la domiciliu

-participarea la concursuri si competitii; -sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe; -sansa de a deveni director care, pe baza performantelor de vanzare, ating un nivel mai mare de 5000$ vanzari coordonate.

-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari;

Reducerile se vor aplica in funcţie de următoarele praguri valorice (preţ catalog):

• 0%: pentru comandă sub 50 lei

• 23% : pentru comandă 50 - 249 lei

• 30% : pentru comandă 250 - 499 lei

• 40% : pentru comandă peste 500 lei

Varsta minima 16 ani. ln_anamaria@yahoo.com