| nobody_4657 a întrebat:

Ca si curiozitate...big grin poti ramane insarcinata prin sex anal?

Răspuns Câştigător
| answer a răspuns:

Sunt multi copii aici! Normal ca e posibil, daca dupa ce ai facut-o, sa zicem ca stai pe burta, se poate scurge din anus in vagin sperma, deci poti ramane insarcinata! Ca sansele sa se intample asta sunt mici, da, dar nu inexistente!

7 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Dacă încă mai crezi că se naște prin anus, da.

| Psihoyounger a răspuns:

Answer ți-a dat un answer (răspuns) foarte adevărat! Doar prin anus nu poți. Dacă sperma ajunge la vagin, da, poți. Astfel, poți și prin sex oral, dacă pui mâna sau altceva pe vagin după ce ai atins spermă. Ai grijă.

| chelie91ptm a răspuns:

TU poti sa ramai si in urechi.

| AnnaMaria a răspuns:

Nustraight face n-are legatura curu cu vaginu

| MrSaxoBeat_8951 a răspuns:

NU este posibil asa ceva laughing dar unele fete ajung dependente de sex anal laughing (cunosc 2 cazuri ) laughing

| Winehouse a răspuns:

Normal.ca nu.dar incearca...sau ai incercat?

| Jacky_7317 a răspuns:

Ramai insarcinata... dar nu retrai nu vei naste un copil ci un ca...